ByMimar.com ne iş yapıyor ?
Alanında uzman mimar, iç mimar ve şirketleri sizlere yönlendirip alternatif fiyat teklifleri sunan bir internet sitesidir. Avantajı sadece inşaat sektörü üzerine kurulmuş olmasıdır.
ByMimar.com nasıl çalışıyor ?
Sizlerden ihtiyaçınız ve dekorasyon fikirlerinizi yaptırmak istediklerinizi soruyoruz. Daha sonra müşteri temsilcimiz oluşturduğunuz talebe karşılık sizle iletişime geçiyor ve sistem hakkında bilgi veriyor. İhtiyacınıza göre size mimar ya da alanında uzman şirketi yönlendiriyoruz teklif alıp değerlendiriyorsunuz. Dilerseniz sistem üzerinden mimarınızı ya da şirketinizi sizde seçip direkt ihtiyacınıza çözüm bulabilirsiniz.
ByMimar.com neyi kolaylaştırır?
Bölgenizdeki mimar, iç mimar ya da şirketleri sizler adına daha önceden araştırıyoruz ve sizlere güvenilir ve işlerinde uzman kişileri ve şirketleri seçiyoruz. Şirketleri mimarları tek tıkla inceleme fırsatı buluyorsunuz. Böylece tek sorumlu mimar ya da şirket oluyor ayrı ayrı ustalar ile uğraşmadan kurtuluyor değerli vaktinizi boşa harcamamış oluyorsunuz.
ByMimar.com ne zamandır var?
ByMimar.com, Silver Bilişim firmasının bir ürünüdür ve 2013 yılında kurulmuştur.
Teklif alabilmek için ne yapmalıyım ücret ödüyor muyum?
Teklif formumuzu eksiksiz doldurarak dilediğiniz kadar teklifi ÜCRETSİZ olarak alabilirsiniz. Dilerseniz seçtiğiniz mimar ya da şirketten direk telif talep edebilir dilerseniz bizlerin tecrübelerinden yararlanarak teklif havuzumuza talebinizi ÜCRETSİZ gönderebilirsiniz bizlerde sizlere uygun mimar ya da şirketi sizler ile buluştururuz.
ByMimar.com'a kimler üye olmalı?
Hizmet almak isteyen kişiler ya da kurumlar üye olmadan ihtiyaçlarını karşılayabilirler. İşlerinde uzman şirket ya da mimarlar daha fazla müşteri ile buluşmak için sistemimize ÜCRETSİZ kayıt olabilirler.
ByMimar.com tamamen ÜCRETSİZ ise nereden para kazanıyor?
Sistemimiz herkes için 2015 yılına kadar tamamen ÜCRETSİZ'dir. Dolayısıyla herhangi bir para kazancımız bulunmamaktadır.
Copyright © 2014 l bymimar.com