Hakkımızda

Eviniz, iş yeriniz, ofisiniz, açık ve kapalı alanlarınız için düşündüğünüz, tadilat dekorasyon fikirlerinizi deneyimli mimar,şirket ve ustalarımız ile hayata geçirmek için kurulmuş bir hizmet sitesidir.
ByMimar.Com olarak bulunduğunuz bölgede yer alan mimarları, şirketleri ve ustaları sizlere sunarız. Tecrübe, referans bilgilerini göz önünde tutarak seçeceğiniz herhangi bir mimardan teklif alarak işinizi mimara teslim edebilirsiniz. Böylelikle elektrik, tesisat, boyacı gibi tek tek ustalar ile uğraşmaz tek sorumlunun mimar olduğu bir yapıyı kullanmış olursunuz.
Sizler adına mimarları yarıştırıp sizlere zaman kazandırmış oluruz.
Günlük hayatın yoğun temposu ve koşturmacasında, günlük yaşantımızın bir parçası olan ofislerimizin evlerimizin ihtiyaçlarını programlamak amacıyla profesyonelce hizmet veren bir sistemdir.
Eka Gorup Bilişim olarak 40 yıllık deneyim ve tecrübemizle mimarlarımızı, şirketlerimizi ve ustalarımızı özenle seçmekteyiz. Sisteme kayıtlı tüm mimarlar, şirketler ve ustalar işlerinde profesyonel kişilerdir.
ByMimar.com hizmet verdiği alanda kalite standartları doğrultusunda sürdürebilirliğini sağlayarak, mimar, şirket,usta üye sayısını genişleterek güven kalite memnuniyet ve başarı üzerine devam edecektir.

Copyright © 2014 l bymimar.com